Festő (m/w/d), Teljes idő, 40 óra in Neufahrn

Fővállalkozóként a Montamac átalakításokat és felújításokat valósit meg , a kiváló minőségű magán- és kereskedelmi szektorban “ Értékeket építünk “ szlogennel. Most egy tapasztalt munkatársat keresünk Münchenben és környékén lévő építkezéshez.

Festő (m/w/d)

Teljes idő, 40 óra

Ezek a feladatok várnak Önre:

  • Festés beltéren és kültéren
  • Glettelési munkák , csiszolási-, kirakasztási munkák
  • Felújítások
  • Felszín alatti előkészítés , segédlet gipszkartonozásnál

Voraussetzungen

Amit elvárunk Öntől:

  • Festői képzettség, vagy legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Biztos szaktudás a szakmájában
  • Jó német tudás beszédben és írásban
  • Professzionális és szimpatikus ügyfélkezelés
  • Magas megbízhatóság, gondos működés, precíz és strukturált munka
  • B- kategóriás jogosítvány

Amit Ön elvárhat tőlünk:

  • Tulajdonos által vezetett családi vállalkozás
  • Egy elkötelezett csapat, ami kedvvel és lelkesedéssel teljes megoldásokat kínál és megvalósít
  • Határozatlan munkaszerződés
  • Kiváló minőségű anyagok és gépek, mint például a munkaruházat
  • Sokoldalú feladatkör
  • Vállalati és csapatesemények
  • Korrekt munkafeltételek, áttekinthetőség, kéréseikhez mindig nyitottan állunk
  • Vonzó fizetés , meghatározott munkaidő

Kérjük, jelentkezzen:

Montamac GmbH, Neufahrner Straße 1, 85375 Neufahrn-Mintraching

per E-Mail an: bewerbung@montamac.de ezen telefon nr 08165 9089930

Festő (m/w/d), Teljes idő, 40 óra

Schicke ganz einfach Deine Bewerbung über münchenerJOBS.de ab und wir informieren Dich per Email, sobald der Arbeitgeber die Bewerbung heruntergeladen hat.

Bewerbungs-Unterlagen

Bitte füge Dein Anschreiben, Lebenslauf und bei Bedarf bis zu 4 weitere Dokumente hinzu, um die Bewerbung abzuschließen.

Unterstützte Dateiformate sind: .pdf, .doc, .docx, .jpg, .jpeg, .png, .odt, .rtf, .txt. Maximale Dateigröße 5 MB.

MONTAMAC GmbH

Mehr zum Job

Anzeigenart Stellenangebot
Arbeitszeit Vollzeit
Vertragsart Festanstellung
Berufliche Praxis mit Berufserfahrung
Aus- und Weiterbildung Abgeschlossene Berufsausbildung / Lehrabschluss
Berufskategorie Handwerk / Maler, Lackierer
Arbeitsort Neufahrner Straße 1, 85375 Neufahrn

Arbeitgeber

Kontakt für Bewerbung

Herr Christian Mair